Gleizman kladie na vlajku iných krajín

Podľa správ, Uruguajský prezident Vazquez poslal list francúzskemu Lacné Fotbalové Dresy útočníkovi Gleizmanovi. Potom, čo vyhral Majstrovstvá sveta, Ďakujem za rozhovor s uruguajskou vlajkou.

Po Francúzsku vyhral šampionát, Gleizman nosí uruguajský dres. Obrazy rozhovorov sa rozšírili po celom svete. V Uruguaji je diskusia ešte viac nadšená. To sa stalo na tlačovej konferencii po finále Svetového pohára. Po tom, čo Gretzman odpovedal na druhú otázku, Uruguajský novinár povedal Gretzmanovi: ” Pretože milujete Uruguaj toľko, Je možné nosiť uruguajskú vlajku? ”

Stojí za to spomenúť Hoci francúzsky Gretzman má hlboký pocit pre Uruguaj, Uruguajský útočník Suarez však nezdá, že by to ocenil. Pred zápasom Svetového pohára medzi Francúzskom a Uruguajom, Suarez to tiež povedal Gleizman je stále Dresy Francúzsko. Neuvažuje s Uruguajom. Ale teraz, Suarez vidí pocity francúzskeho Gretzmana na Uruguaji.

Britský premiér je ochotný prevziať vedenie pre Anglicko v sídle

Aj keď Anglicko Lacné Fotbalové Dresy je najviac koncom semifinále Svetového pohára, Ale ich ducha tvrdej práce v tejto súťaži, A nečakane dobré výsledky, Stále dáva veľkú povesť anglickým fanúšikom, To tiež dáva anglickej spoločnosti veľmi pozitívny vplyv.

Dnes to hovorí hovorkyňa britského premiéra Theresa Maya Teresa May bude veľmi ochotná, Osobne som dostal anglický tím na adrese 10 Downing Street, Mansion of Prime Minister’s. Vezmite vietor pre hráčov národného družstva.

” Sme veľmi ochotní hostiť večere pre tím Dresy Anglicko futbalu. Anglická výkonnosť v Rusku je vynikajúca. Budeme diskutovať o záležitostiach s Anglickým futbalovým zväzom. ”

Neymar je kvalifikovaný aby prevzal Messi a Ronaldo?

Dve z najsledovanejších hviezd v Messi a Ronaldo, Po odchode z majstrovstiev sveta, Viac ľudí sa obrátilo na Neymar. Neymar vstúpil do klubu Santos, keď mal 11 rokov. Vo veku 19 rokov som vzal futbalistu Južnej Ameriky. Známe ako Lacné Fotbalové Dresy Brazília po Bailey, Ďalší mladý talentovaný futbalový chlapec.

Na tomto Majstrovstvách sveta, Okrem toho, že švajčiarsky hráči predbiehali v prvej hre, Neymar Nie príliš veľa pútavý výkon, Ostatné tri hry možno povedať, že sa zlepšuje. Jeden hrával lepšie ako jeden. Najmä v zápase s Mexikom, Neymar dokončil ropusku, Úspešne pomohla Brazílii zasiahnuť mexickú elimináciu nemeckého tímu.

Preto veľa ľudí má veľké nádeje pre Neimar v Brazílii. Myslíte si, že toto je jeho najlepšia šanca dokončiť postupnosť Messi a Ronaldo. Pretože existuje veľa ľudí, ktorí premýšľajú o Neymaru v Dresy Brazília. Nie je dostatočne kvalifikovaný na porovnanie s Messi a Ronaldo. Dôvodom je, že Neymar v Brazílii je príliš verejný. Charakter je príliš arogantný, Pretože jeho mimoriadne pohyby vždy obsahujú prvky hry, Takže nie je optimistický.

Yello pripomína hráčom aby čelili súperom

Ako majster tohto majstrovstiev sveta, Lacné Fotbalové Dresy Španielsko dostalo veľa pozornosti. Avšak, oni tiež spadli do niektorých sporov a kritiky. V dnešnej dobe sa posmešnosť ruského reportéra tímu v Španielsku, Stala sa hlavnou témou horúcej diskusie ľudí.

Španielskemu súperovi v prvom kole play-off je hostiteľské Rusko. Na tlačovej konferencii, Ruský reportér začal robiť veci. V rozhovore s ruskou gardou Ignáševič, Reportér verejne vyhlásil, že Diego Costa bol špinavý hráč. Keď voláte Ramos, Je ešte jasnejšie, že je to hrobník v Salah.

Ignáševič však nebol zaradený do rytmu. Odpovedal hladko: ” Myslím, že španielske Costa a Ramosovo provokatívne správanie znižuje veľa, Pretože teraz máme VAR. Musíte byť opatrnejší vo svojom konaní v súťaži so Dresy Španielsko. Či už idete dopredu alebo obranca. ”

Nemecko nemôže vyhrať šampionát a obaja vyhubí národný tím

Veľká opona ruského majstrovstiev sveta bude otvorená zajtra. Pred pár dňami sa uskutočnil rozhovor s Effenberom, bývalým nemeckým medzinárodným predstaviteľom. V rozhovore Effingborg otvorene podporoval, Jing Duan a Özil Lacné Fotbalové Dresy by mali byť vylúčení z nemeckého národného tímu. A že Nemecko nebude môcť tento svetový pohár brániť.

Pre tím, kde sa nachádza nemecký tím, Effenberg verí, že bude ťažšie, ako si myslí každý: “Mexický tím je veľmi tvrdý súper. Švédsky tím blokoval Taliansko mimo majstrovstiev sveta. Južná Kórea je tím, ktorý je ťažko predvídať. Nemecký tím musí mať silu na zabezpečenie kvalifikácie Prvá hra na kopanie Mexika nie je ideálna. Ak je súperom Južná Kórea, bude lepšie. ”

Najhorúcejší titul majstrovstiev sveta, Effenberg povedal: ” Dresy Nemecko tím rozhodne patrí do obľúbeného tímu, ktorý vyhral šampionát. Okrem Brazílie, Argentíny a Francúzska, Je tiež obľúbeným kandidátom na majstrovstvá. Neexistuje absolútna šanca na získanie tohto majstrovstiev sveta. Teším sa na výkon anglického tímu. Majú dobrú silu, Ale ich problémom je, že za posledných 20 rokov, Nesprevádzali spolu jeden tím. To je výhoda nemeckého tímu. Messi má pravdu. Nemecký tím nemá žiadne superhviezdy. Ale práve tu leží sílnosť Nemecka. “

Gretzmann je dobrý hráč

Kľúčovým cieľom podpísania Lacné Fotbalové Dresy Barcelony v tomto lete Je Atletico útočník Geritzmann, Barcelonská hviezda Messi tiež verejne uviedla, že Gretzmann je veľmi dobrý hráč. Môžu veľmi dobre komunikovať. Messiho dôsledok spočíva v tom, že je kompatibilný s Gretzmannom.

Práve teraz Glieszmann ešte neuverejnil svoju ďalšiu zastávku. Nakoniec ide o obnovu Atletico alebo o pripojenie do Barcelony. Bolo tiež hlásené, že Manchester United sa tiež veľmi zaujíma o Glezmann.

V rozhovore povedal Messi z Argentíny “Je to dobrý hráč, Budeme sa navzájom chápať. Zažije osobitnú chvíľu svojej kariéry. Hoci to stále nie je 100% Ak však môžeme mať väčšiu silu, To je nepochybne lepšia vec. ” Ak sa Gelizmann pripojí, Ako organizuje Barcelona jednotky? Messi, Dresy Argentína povedala: “Záleží na trénerovi. Chceme byť najlepší tím na svete, Z tohto dôvodu musíme hľadať najlepších hráčov. ”

Portugalsko neumožňuje Ronaldo obávať sa

V medzinárodnom priateľskom zápase Portugalsko strelilo 2: 2 doma s Tuniskom. Keď Ronaldo práve dokončil finále Ligy majstrov, Neúčastnil sa tejto hry. Ale bez Ronalda, Lacné Fotbalové Dresy Portugalský tím okamžite stratil platovú triedu. V hlavnej scéne slabého tímu ako je Tunisko, Nemôže vyhrať víťazstvo.

Mali by sme to povedať Portugalsko ešte stále odhalilo zrejmé problémy v tejto oblasti. Všetko Portugalsko útočí na súperov. Zo štatistík OPTA, V Portugalsku je 23 snímok Zohľadňujú sa však iba 2 ciele, Schopnosť konvertovať ciele je znepokojujúce. Okrem toho boli v Tunisku zastrelené len tri zábery. Ale to sa zmenilo na 2 góly. Obrana je pre Portugalsko pre túto oblasť aj prudká.

Tak sa pozrite na hlavnú líniu Portugalska, Toto Dresy Portugalsko nájdete na dosiahnutie dobrých výsledkov. Musí sa spoliehať na hru Ronalda. Keď Ronaldo nebude hrať dobre, Alebo ak sa nemôžete zobraziť, Sila tohto portugalského tímu okamžite klesla o zárez. Vezmite si túto hru, Portugalsko nemôže vyhrať Tunisko doma.

Real Madrid sa prvýkrát objavil v Ligy majstrov UEFA

Španielsko uviedlo v poslednej správe, že Pre finálnu zostavu Ligy majstrov, Zidane mohol dať do zápasu počas zápasu proti Liaralar v sobotu. Len Zidane vie, aký je východiskový bod finále Ligy majstrov, Avšak, ak sa pozrieme späť na zápas pred finálom Ligy majstrov v predchádzajúcich dvoch sezónach, Nabelovo meno by sa malo sústrediť. Lacné Fotbalové Dresy Zidane sa používa na experimentovanie s prípravou v poslednom kole turnaja. Potom sa táto zostava zopakuje vo finále Ligy majstrov. Tím tiež vyhral šampionát.

Posledné kolo sezóny bolo v kontraste s Liaralom Pre Real Madrid je to malý zápas. Za predchádzajúce dve obdobia, V poslednom kole tím stále preteká v šampionáte La Liga. Situácia je trochu iná. Ale stále vidíte nejaké stopy. Posledné kolo La Liga minulú sezónu proti Malagu, Vo štartovnej zostave Zidane, Neskôr začalo desať ľudí vo finále Ligy majstrov. Bolo to len Kavalhar, ktorý sa zotavil z úrazu nahradiť Danilo. Minulý rok mala Real Madrid nádej na víťazstvo v poslednom kole La Liga. Zidane je štartová zostava pre hru Lecca, Štartová línia s Atléticom Madrid je rovnaká ako v finále Ligy majstrov.

Posledné kolo sezóny Real Madrid nemá nič spochybniť. Dresy Real Madrid sa líši od predchádzajúcich dvoch sezón. Španielske médiá to však veria Na rozdiel od počiatočnej zostavy Liaral, Stále dávajte stopy, Je veľmi pravdepodobné, že Real Madrid Bell začne vo finále Ligy majstrov. Jedinou zmenou môže byť to, že Navas nahrádza Luca Zidane.

Wenger je najväčší tréner

Podľa správ, Bývalý obranca Arsenalu Lauren verí, že Enrique je vhodný na to, aby sa stal nástupcom Wenger. Wenger opustí Lacné Fotbalové Dresy Arsenal po skončení sezóny. Ukončenie svojej 22-ročnej kariéry trénerov Arsenalu, V médiách sa hovorí, že Allegri a Enrique sú najobľúbenejšími kandidátmi na úspech Wenger. Ako Lawrence, dvojnásobný Arsenal a neporaziteľný Arsenal v sezóne 2001-02, Lauren veril, Bývalý tréner v Barcelone je pre túto prácu veľmi vhodný.

” Vyberiem Enrique, Prvým je to, že barcelonský štýl je podobný štýlu Arsenalu. Po druhé, on má druh zabijáka inštinkt trénovať veľké tímy. Potrebujete tréner so silnou osobnosťou a inštinktom šelmy, aby ste všetko ovládali. ”

Je však potrebné transformovať Arsenal, ktorý v 14 sezónach nezískal ligový titul. Bude to skľučujúca úloha. Aj keď Wenger nedokázal v posledných rokoch viesť tím, Ale Lauren povedal, že je stále najväčším trénerom Arsenalu. ” Je to najväčší tréner, aký som kedy hrával. Je to tiež najväčší tréner klubu. ” Povedala Lauren. ” Prispôsobil taktiky George Grahama. Dodal rôzne štýly Arsenalu. Urobil veľa inovácií v hre. Nech sa Dresy Arsenal zvyšuje. ”

Liga majstrov z ľútosti

Bayern Mníchov Lacné Fotbalové Dresy stráži Araba, V rozhovore povedal Na odoslanie Heynckes použite Double Crown.

Tréner Bayern Heynckes opustí svoju pozíciu na konci sezóny. V rozhovore, Alaba povedal: “Po zápase s Realom Madrid, Naším ďalším cieľom je finále Nemeckého pohára. Takže veľmi dúfame, že porazíme Frankfurt. Heynkes bol vyslaný s dvojitými korunami. Verím, To bude úžasné rozlúčenie. ”

” Vlastne sme sa pôvodne chceli kvalifikovať do finále Ligy majstrov. A vyhral šampionát. Preto bol Dresy Bayern Munich veľmi sklamaný tým, že bol eliminovaný. Po hraní v Realu Madrid, Heyncks priniesol inšpiratívnu reč v šatni. Hoci bol Bayern Mníchov odstránený, Je však stále hrdý na výkon Bayernu v Mníchove. ”